Високошвидкісний регіональний інтернет, та якісне телебачення

Новини

Приємна новина – ПАН-Телеком РОЗІГРУЄ ПРИЗИ!!! 

Підключайтесь до LAN мережі ІНТЕРНЕТ в м. Конотоп*, в період з 01 травня 2021 року по 06 вересня 2021 року та вигравайте:

  • ТЕЛЕВІЗОР;
  • ТРИ TV-приставки + річний пакет послуг  –  150 TV каналів;
  • П`ЯТЬ Wi-Fi роутерів + 3 місяці доступу до мережі ІНТЕРНЕТ.

Вартість підключення до LAN мережі ІНТЕРНЕТ в м. Конотоп  – 1 гривня!

Не зволікай – ТЕЛЕФОНУЙ!

+38(067) 224 65 47

 

*Акція діє для всіх нових абонентів, що підключилися в період проведення акції, до послуг з доступу до Internet в LAN мережі м. Конотоп, та які на момент підключеня внесли безповоротний авансовий платіж на 2 місяці користування послугами за відповідним тарифним планом.

 

З повагою,
ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ»

Шановні абоненти!

З 01 травня 2021 року змінюється місцезнаходження офісу відділу ТОВ “ПАН-ТЕЛЕКОМ” в Черкаському регіоні.
Нова адреса: м. Умань, вул. Шевченка 15, Європейский університет, офіс №20.
За консультацією або наданням інформації звертайтесь за телефоном  (067)659-63-45.

З повагою,
ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ»

Шановні абоненти!

В зв’язку з підвищенням вартості експлуатації елементів електроенергетики, а саме опор ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО», ми вимушені підняти вартість абонентської плати з 01 квітня 2021 року для слідуючих населених пунктів:

  • с. Верхнячка, с. Орадівка, с. Старі Бабани Уманського району
  • с. Криві Коліна, с.Мошурів Звенигородського району.

Сподіваємось на Ваше розуміння.

З повагою,
ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ»

Шановні абоненти!

У зв’язку із суттєвим підвищенням вартості обслуговування мережі, зростанням енергоносіїв, доступу до інфраструктури об’єктів,
із 1 січня 2021р. компанія “ПАН-ТЕЛЕКОМ” змушена збільшити абонентську плату за доступ до мережі Інтернет.

З повагою,
ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ»

Шановні абоненти!

З метою покращення якості обслуговування, графік роботи служби підтримки Уманського філіалу з 15.10.2020 року буде змінений.

Понеділок-неділя,  з 09:00 до 21:00

З повагою,
ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ»

До уваги радіо абонентів Уманського, Христинівського, Тальнівського та Монастирищенського районів!

з 01.09.2020 року буде збільшена швидкість згідно Ваших тарифних планів. Ціна залишається тією самою.

З повагою,
ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ»

До уваги абонентів послуги IPTV!

Раді повідомити Вам, що для телевізорів Samsung  Smart TV (платформи Tizen 2017-2018 р) з’явився додаток “Омега ТВ”.

З повагою,
ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ»

До уваги абонентів м. Золочів та прилеглих районів!

Раді повідомити Вам, що з метою покращення надання доступу до послуги Інтернет, відбулось об’єднання мережі Інтернет-оператора ТзОВ «ЦСО» та Інтернет-оператора ТОВ«ПАН-Tелеком» у Львівській обл.

Розміри Ваших платежів залишаються незмінними, але при цьому Ви отримуєте можливість доступу до більш широкого спектру послуг зв’язку та сервісного обслуговування.

Найближчим часом до Вас зателефонують співробітники нового call-центру з інформацією щодо подальшого порядку переоформлення та отримання послуг.

З повагою,
ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ»

До уваги абонентів м. Конотоп та прилеглих районів!

Повідомляємо, що 29.03.2018 року в зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде відсутній доступ до мережі Інтернет з 10-00 до 16-00 години. Дякуємо за розуміння!

З повагою,
ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ»

Шановні абоненти!

Повідомляємо Вам, що з 1 квітня 2018 року, буде змінена вартість тимчасового призупинення (утримання) надання сервісу, яка складатиме 1 грн за день.

З повагою,
ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ»

Шановні абоненти!

Раді повідомити Вам, що з 01.02.18 ПАН-ТЕЛЕКОМ розширив перелік партнерів щодо сплати послуг.

Тепер Ви маєте можливість сплачувати послуги звя’зку від Пан-Телеком – за допомогою платіжних терміналів наступних систем: IBox, City24, Bank24, Система, 24nonStop, 2click. Звертаємо Вашу увагу, що комісії за переказ коштів нараховуються відповідно до обраної Вами платіжної системи, та повідомляються на моніторі терміналу на момент здійснення операції платежу!

З повагою,
ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ»

До уваги абонентів м. Коростишів!

Раді повідомити Вам, що з метою покращення надання доступу до послуги Інтернет, відбулось об’єднання мереж національного Інтернет-оператора ТОВ «ФРІНЕТ»* та національного Інтернет-оператора ТОВ «ПАН-TЕЛЕКОМ» у м. Коростишеві.
Розміри Ваших платежів залишаються незмінними, але при цьому ви отримуєте можливість доступу до більш широкого спектру послуг зв’язку, телебачення та сервісного обслуговування.

Найближчим часом до Вас зателефонують співробітники нашого call-центру з інформацією щодо подальшого порядку переоформлення та отримання послуг.
* – ТОВ «ФРІНЕТ» – це телекомунікаційна компанія з 10 – річним досвідом роботи, що налічує понад 133 тисяч абонентів та 16 центрів обслуговування по всій Україні.
З повагою,
ТОВ «ПАН-ТЕЛЕКОМ»

До уваги абонентів с. Старі Бабани і м. Христинівка!
Із 1 серпня 2017 року в дію вступають нові тарифні плани за користування послугою
доступу до мережі Інтернет для абонентів с. Старі Бабани і м. Христинівка. Зі змінами Ви можете ознайомитись в розділі Новому клієнтові (перед цим потрібно обрати регіон Умань).

До уваги абонентів с. Дзензелівки!
Найближчим часом в дію вступають нові тарифні плани за користування послугою
доступу до мережі Інтернет для абонентів с. Дзензелівки (Маньківського р-ну). Зі змінами Ви можете ознайомитись в розділі Новому клієнтові (перед цим потрібно обрати регіон Умань).

До уваги абонентів м. Коростишів та прилеглих районів!
З 1 червня 2017 року в силу вступають нові тарифи за користування послугою доступу до мережі Інтернет. Зі змінами Ви можете ознайомитись в розділі Новому клієнтові (перед цим потрібно обрати регіон Коростишів).

Шановні клієнти!
10 та 15 травня 2017 року з 10.00 до 17.00 години, ПАТ “Сумиобленерго” проводить ремонтні роботи на лінії електропередач, у зв’язку з цим буде відсутня електроенергія у с. Підлипне та с. Привокзальне, що вплине на роботу мережі ТОВ “Пан-Телеком”.

До уваги абонентів м. Ярмоленці, н.п. Адамівка, Зіньків, Проскурівка, Нове Село, Пильний Олексинець, Томашівка, Шевченкове та прилеглих районів!

 

З 01 квітня 2017 року в силу вступають нові тарифи за користування послугою доступу до мережі Інтернет. Підвищення цін викликане регулярними витратами на технічне обслуговування мережі, зростанням вартості обладнання, матеріалів, пального, електроенергії, збільшенням ціни за оренду місць під базові станції і центральні вузли, а також підвищенням вартості закупівлі міжнародного трафіку, в зв’язку з чим підприємство змушене здійснити підвищення місячної плати за послуги. Детальніше.

До уваги абонентів м. Умані, м.Христинівки, м.Тального, смт.Верхнячки та прилеглих районів!


З 1 березня 2017 року в силу вступають нові тарифи за користування послугою доступу до мережі Інтернет. Підвищення цін викликане регулярними витратами на технічне обслуговування мережі, зростанням вартості обладнання, матеріалів, пального, електроенергії, збільшенням ціни за оренду місць під базові станції і центральні вузли, а також підвищенням вартості закупівлі міжнародного трафіку.
Для забезпечення ефективної роботи, підприємство змушене здійснити підвищення місячної плати за наші послуги. Детальніше.

До уваги абонентів м. Золочів і м. Перемишляни та прилеглих районів!

Компанія «ПАН-ТЕЛЕКОМ» повідомляє про зміну із 01 березня 2017 р. вартості та умов по деяким тарифним пакетам:

1. Вводиться єдиний тариф для користувачів локальної мережі із характеристиками: швидкість – до 100 мбіт/с при вартості –

100 грн/міс

2. Вводиться єдиний тариф для користувачів безпровідної мережі із характеристиками: швидкість – до 3 мбіт/с при вартості –

120 грн/міс

Усіх абонентів компанії «ПАН-ТЕЛЕКОМ» на дані тарифи буде переведено автоматично із 01.03.2017р. Просимо абонентів врахувати дані зміни при проведенні платежів. Детальніше.

До уваги абонентів м. Конотоп!

З 1 березня 2017 року вступають в дію нові тарифні пакети для абонентів Домашньої мережі (FTTH) м. Конотоп! Детальніше.

 

До уваги абонентів м. Монастирище!

З 1 січня 2017 року зменшена вартість бездротових тарифних пакетів. Також, з 1 січня 2017 року, вступають в дію нові тарифні пакети для абонентів кабельної мережі м. Монастирище!

До уваги абонентів м. Буськ!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ПАН-ТЕЛЕКОМ” повідомляє Вас про припинення з 01.01.2017 року  надання  телекомунікаційних  послуг у населених пунктах Львівської обл., Буського р-ну.

DGL_girl_with_tablet_6332
Шановні абоненти
З 21.01.2010 став доступний розділ «Особистий кабінет». У ньому Ви зможете переглянути статистику по трафіку, платежі, і стан особового рахунку.
Для входу наберіть в адресному рядку браузера https://my.pantele.com.ua/, або натисніть на «Особистий кабінет» в якості імені користувача (логіну) використовуйте номер Вашого договору та пароль доступу до статистики , який вказаний на картці реєстрації. У разі виникнення будь яких проблем з доступом в «Особистий кабінет» звертайтесь за тел. (044) 496-11-00.
^9D7D45D205CAC85EA1ADF61E1DA07D10FE5E06C9853B501891^pimgpsh_fullsize_distr
 Шановні абоненти
З 01.02.13 компанія Пан-Телеком вводить політику лояльності для абонентів які при поповненні особового рахунку використовують електронні системи платежів Приват Банку:термінали самообслуговування або Приват24 (комунальні платежі).
Всім абонентам додатково нараховується 1% від суми платежу на відповідний особовий рахунок.
ak
 Шановні абоненти!
Просимо Вас ознайомитися з умовами Публічної Договору та доповненнями від 30 грудня 2012 року, надання доступу до мережі Інтернет – Публічний Договір.Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном (044) 496-11-00. Дякуємо Вам за Ваш вибір.
Викуп б/в радіообладнання
 Компанія ПАН-Телеком зацікавлена у викупі  б / в радіообладнання (як нашого, так і від інших операторів-провайдерів). Якщо у вас залишилося обладнання, і ви не знаєте що з ним робити – залишайте ваші контакти, вказуйте модель обладнання – і ми з вами зв’яжемось!

 

Оформити заявку на викуп б / в обладнання

 

^6DF437E218ECA0AEAC74A0E0EB72ED0C8BFCC6240DF290EC76^pimgpsh_fullsize_distr

Вкажіть населений пункт(обов'язково*)

Інший населений пункт

Модель обладнання (*)

Де ви купували обладнання(*)

П.І.Б. (*)

Контактний телефон(*)

Електронна адреса

Відправляючи відомості є підтвердженням Вашої згоди на обробку представленої Вами інформації ( включаючи персональні дані)

Якщо у Вас виникли труднощі при відправці форми замовлення, будь ласка зв’яжіться з нами в розділі контакти.

Top